Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5