Series
Ratings
18
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5