Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0