Titles you rated
VivariumRated ★ 1.0
Kabaneri of the Iron Fortress: The Battle of UnatoRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
DuneRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 1.5
MementoRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5