Movies
Ratings
66
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0