Movies
Ratings
31
Decision to LeaveRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5