Titles you rated
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.5- Interviews with Monster GirlsRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5