Movies
Ratings
202
The ThievesRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.5
DerailedRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Blindly in LoveRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5