Titles you rated
 French LoverRated ★ 1.5 French LoverRated ★ 1.5
 A Silent VoiceRated ★ 3.0 A Silent VoiceRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
 What Women WantRated ★ 2.5 What Women WantRated ★ 2.5
 The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0 The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0
 Chungking ExpressRated ★ 4.0 Chungking ExpressRated ★ 4.0
 Handsome GuysRated ★ 3.0 Handsome GuysRated ★ 3.0
 Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5 Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
 Schindler's ListRated ★ 4.0 Schindler's ListRated ★ 4.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 3.5 Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
 Pom PokoRated ★ 3.5 Pom PokoRated ★ 3.5
 Secret(working title)Rated ★ 3.0 Secret(working title)Rated ★ 3.0
 AftersunRated ★ 4.0 AftersunRated ★ 4.0
 Hitman: Agent JunRated ★ 3.5 Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
 Margin CallRated ★ 3.5 Margin CallRated ★ 3.5
 Falling for ChristmasRated ★ 2.5 Falling for ChristmasRated ★ 2.5
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5