Titles you rated
A City of SadnessRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Moriyama-SanRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.5
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Spring NightRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The WindRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0