Series
Ratings
14
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5