Titles you rated
A Day for an AffairRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
About LoveRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Saint LaurentRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0