Titles you rated
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 3.5
My Second AoharuRated ★ 3.0
Love RevolutionRated ★ 3.0
Parallel FufuRated ★ 3.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 3.0- Toshishita Kareshi 2Rated ★ 4.0
Toshishita KareshiRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0