Series
Ratings
102
Good Bye My PrincessRated ★ 4.0
Time To Fall In LoveRated ★ 2.5
My Love, Enlighten MeRated ★ 3.5
Love Is SweetRated ★ 3.5
Unchained LoveRated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.5
Well-Intended LoveRated ★ 2.5
DestinedRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 3.5
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 2.5
Intense LoveRated ★ 3.5
The Day of Becoming YouRated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
Unforgettable LoveRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
My Little HappinessRated ★ 3.5
Please Feel At Ease Mr. LingRated ★ 3.0
New Life BeginsRated ★ 3.5