Movies
Ratings
181
The Last PrincessRated ★ 2.5
CountRated ★ 1.0
KingmakerRated ★ 1.5
On the LineRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 0.5
RomaRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0