Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
DescendantsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
PoisonRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 2.5