Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0