Titles you rated
Am I Ok?Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
ArcoRated ★ 2.0
DreamsRated ★ 4.5
BeowulfRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0