Movies
Ratings
750- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.5
DoomsdayRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 2.5