Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
FLCLRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5