Titles you rated
Bad Guys Always DieRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
LegendRated ★ 1.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Long Way HomeRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 5.0