Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Harry BrownRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0