Titles you rated
Road to PerditionRated ★ 4.5
The VerdictRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 2.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
The Pruitt-Igoe MythRated ★ 3.0- The Pruitt-igoe Myth: An Urban HistoryRated ★ 3.0
The Fog of WarRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5- Millions In My AccountRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0