Movies
Ratings
59
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0