Movies
Ratings
20
The ClassicRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0