Titles you rated
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The PacifierRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0