Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0