Movies
Ratings
32
The Dark KnightRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5