Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Record of RagnarokRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5