Movies
Ratings
835
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
The Return of JafarRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 5.0
Sydney WhiteRated ★ 3.5