Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
YarnRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0