Movies
Ratings
150
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0