Movies
Ratings
1021
JokerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 0.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 2.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The ShackRated ★ 5.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
GlassRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0