Titles you rated
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Out Of The PastRated ★ 3.5
On FallingRated ★ 4.0
CollegeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Snow WhiteRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5