Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
Why Did You Kill Me?Rated ★ 3.0- Murder by the CoastRated ★ 3.0
Memories of a Murderer: The Nilsen TapesRated ★ 2.5
Amanda KnoxRated ★ 3.0
Casting JonBenetRated ★ 2.5
Missing: The Lucie Blackman CaseRated ★ 2.5
What Jennifer DidRated ★ 2.5
Abducted in Plain SightRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
All My Friends Are DeadRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 3.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5
The Child in TimeRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0