Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0