Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Head Full of HoneyRated ★ 0.5
We Live In TimeRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Family PackRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0