Series
Ratings
330
Hot SpotRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
BodiesRated ★ 4.0
Everything NowRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
The Chef ShowRated ★ 4.5
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.5
Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 4.0
Ugly DeliciousRated ★ 4.5
Ugly DeliciousRated ★ 4.0
SuperstoreRated ★ 4.0
LIGHTHOUSERated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0