Series
Ratings
150
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5