Movies
Ratings
1154
PontypoolRated ★ 2.5
GoldRated ★ 2.5
The BeguiledRated ★ 3.0
Cockneys vs ZombiesRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.0
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
ExtinctionRated ★ 2.5
HerculesRated ★ 2.5
PredatorsRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 2.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5
EverestRated ★ 2.5
Funny GamesRated ★ 3.0
2 GunsRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 2.0
Patriots DayRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 3.5