Series
Ratings
91
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0