Movies
Ratings
88
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5