Titles you rated
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0