Movies
Ratings
176
8 MileRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 3.0