Titles you rated
BossRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0