Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0