Titles you rated
Concerning My DaughterRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 1.5