Movies
Ratings
52
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0