Series
Ratings
13
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- 경계의 린네Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5