Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0